Hotel24

Arkadia

Hotel24, Restauracja, SPA

Z przyjemnością pragniemy zaoferować Państwu możliwość spędzenia czasu w naszych budynkach rekreacyjno wypoczynkowych. Nasze obiekty są wspaniałym miejscem pobytu jak i noclegu. Do dyspozycji oddajemy Państwu wygodne i przytulne pokoje z pełnym wyposażeniem, sale bankietowe przeznaczone do organizacji imprez masowych, basen, patio grill i wiele innych atrakcji.

 

Nasz obiekt położony jest przy drodze międzynarodowej E-17, łączącej Gdańsk, Warszawę, Lwów oraz Odessę, 2.5 km od centrum Tomaszowa Lubelskiego, 24 km od przejścia granicznego w Hrebennem i tylko 80 km od Lwowa. Jest doskonałym punktem wypadowym na Roztocze, idealnym noclegiem przed lub po przekroczeniu granicy oraz miejscem polsko-ukraińskich spotkań biznesowych.

Parking i transport z lotniska

Na terenie obiektu dla gości hotelu oraz SPA przygotowaliśmy monitorowany duży parking. Dla wygody naszych gości zapewniamy transfery z lotniska, stacji autobusowej i innych miejsc. Samochód jest przystosowany do przewozu 9 osób.

Ogród, patio, grill

Tuż za budynkiem w osłoniętym miejscu, znajduje się Patio gdzie możemy zorganizować spotkania integrujące przy grillu i chłodnym piwie lub jesienną porą przy grzanym winie. Niewiele dalej znajduje się naprawdę duży, zadaszony grill. Bardzo dobre miejsce na przyjęcie prawie pod chmurką.