Spa Arkadia

Arkadia SPA


Zapraszamy do odpoczynku i relaksu w naszym SPA. Jaskinia solna, sauna, czy jacuzzi umocnią zdrowie. Partia bilardowa z przyjaciółmi umili czas. W budynku SPA oferujemy Państwu 5 przytulnych i komfortowych pokoi. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki z prysznicem, suszarki do włosów, klimatyzację, a także w media: internet i telewizor z TV SAT. W części pokoi istnieje możliwość dostawki.

Jaskinia solna


Jaskinia Solna jest najnowszą metodą zastosowania soli morskiej w celach leczniczych i rekreacyjnych. Naturalna sól morska pochodząca z Morza Kaspijskiego zawiera niezbędne mikroelementy, które korzystnie wpływają na nasze samopoczucie i działają relaksująco. Czyste zjonizowane powietrze pozwala polepszyć kondycję zdrowotną i działa wspomagająco przy leczeniu:
 • chorób dróg oddechowych
 • niedoczynności tarczycy
 • schorzeń sercowo-naczyniowych
 • schorzeń przewodu pokarmowego
 • schorzeń dermatologicznych
 • dysfunkcji wegetatywnego układu nerwowego
 • nerwic, stanów przemęczenia oraz spadku odporności na stres

 • Basen


  Od niepamiętnych czasów, człowiek docenia zbawienny wpływ wody na zdrowie i urodę. Pływanie jest dla wszystkich, zarówno dla ludzi aktywnych fizycznie, jak i dla tych, którzy dopiero zaczynają trenować. Ruch w środowisku wodnym przynosi szereg korzyści zdrowotnych: dotlenia i uodparnia organizm, zwiększa jego wytrzymałość, usprawnia krążenie, pracę serca i płuc, zapobiega i koryguje wady postawy, przyspiesza kurację odchudzającą, ujędrnia i wygładza naskórek, harmonijnie rozwija całe ciało, gdyż aktywizuje więcej grup mięśniowych niż jakakolwiek inna dyscyplina sportowa. Hartuje i uodpornia nasz organizm na przeziębienia, a także opóźnia procesy starzenia.

  Sauna


  Sauna hartuje ciało i dodaje urody. Oczyszcza organizm przygotowując go do walki z infekcjami, dodatkowo pozwala pozbyć się zbędnych kilogramów. W czym tkwi tajemnica niezwykłych efektów i bardzo dobrego wpływu na ogranizm. Dzięki termicznemu zabiegowi skóra oczyszcza się z tłuszczu, odblokowuje pory, usuwa martwe komórki. Staje się gładka i czysta i zaczyna lepiej oddychać. Regularne wizyty w saunie wzmacniają odpormość układu immunologicznego, dając tym samym broń do walki z przeziębieniami.

  Jacuzzi


  Wanna z hydromasażem jest jednym z podstawowych urządzeń w profilaktyce SPA. Jacuzzi jest urządzeniem przeznaczonym do masażu podwodnego całego ciała. System dysz wodno-powietrznych oraz regulacja siły masażu pozwala zrelaksować mięśnie i umysł. Regularne korzystanie z hydromasażu nie tylko leczy, ale powoduje także poprawę samopoczucia, krążenia, zmniejsza dolegliwości bólowe układu kostno-stawowego.

  Cennik SPA

  Pobyt w SPA Arkadia


  2 Apartamenty (2 osoby ze śniadaniem) 250zł/doba
  3 Pokoje (2 osoby ze śniadaniem) 200 200zł/doba


  Relaks na godziny


  Goście zajazdu Arkadia 13zł/godzina
  Goście zajazdu Arkadia (bilet ulgowy) 11zł/godzina
  Goście hotelu Arkadia 10zł/godzina

  *W cenie noclegów można korzystać ze wszystkich arakcji SPA. Masaże są dodatkowo płatne.
  **Po przekroczeniu czasu - dodatkowa opłata w wysokości 1/10 kwoty podstawowej za każde rozpoczęte 6 minut.

  Karnety