SPA

Jaskinia solna

Jaskinia Solna jest najnowszą metodą zastosowania soli morskiej w celach leczniczych i rekreacyjnych. Naturalna sól morska pochodząca z Morza Kaspijskiego zawiera niezbędne mikroelementy, które korzystnie wpływają na nasze samopoczucie i działają relaksująco. Czyste zjonizowane powietrze pozwala polepszyć kondycję zdrowotną i działa wspomagająco przy leczeniu:

  • chorób dróg oddechowych
  • niedoczynności tarczycy
  • schorzeń sercowo-naczyniowych
  • schorzeń przewodu pokarmowego
  • schorzeń dermatologicznych
  • dysfunkcji wegetatywnego układu nerwowego
  • nerwic, stanów przemęczenia oraz spadku odporności na stres

Sauna

Sauna hartuje ciało i dodaje urody. Oczyszcza organizm przygotowując go do walki z infekcjami, dodatkowo pozwala pozbyć się zbędnych kilogramów. W czym tkwi tajemnica niezwykłych efektów i bardzo dobrego wpływu na ogranizm. Dzięki termicznemu zabiegowi skóra oczyszcza się z tłuszczu, odblokowuje pory, usuwa martwe komórki. Staje się gładka i czysta i zaczyna lepiej oddychać. Regularne wizyty w saunie wzmacniają odpormość układu immunologicznego, dając tym samym broń do walki z przeziębieniami.

Jacuzzi

Wanna z hydromasażem jest jednym z podstawowych urządzeń w profilaktyce SPA. Jacuzzi jest urządzeniem przeznaczonym do masażu podwodnego całego ciała. System dysz wodno-powietrznych oraz regulacja siły masażu pozwala zrelaksować mięśnie i umysł. Regularne korzystanie z hydromasażu nie tylko leczy, ale powoduje także poprawę samopoczucia, krążenia, zmniejsza dolegliwości bólowe układu kostno-stawowego.

Basen

Od niepamiętnych czasów, człowiek docenia zbawienny wpływ wody na zdrowie i urodę. Pływanie jest dla wszystkich, zarówno dla ludzi aktywnych fizycznie, jak i dla tych, którzy dopiero zaczynają trenować. Ruch w środowisku wodnym przynosi szereg korzyści zdrowotnych: dotlenia i uodparnia organizm, zwiększa jego wytrzymałość, usprawnia krążenie, pracę serca i płuc, zapobiega i koryguje wady postawy, przyspiesza kurację odchudzającą, ujędrnia i wygładza naskórek, harmonijnie rozwija całe ciało, gdyż aktywizuje więcej grup mięśniowych niż jakakolwiek inna dyscyplina sportowa. Hartuje i uodpornia nasz organizm na przeziębienia, a także opóźnia procesy starzenia.

Sala bilardowa

W ramach rozrywki oferujemy państwu sale bilardową. Znajdującą się w eleganckim i przytulnym pomieszczeniu. Sala bilardowa jest wspaniałym miejscem do rozmów i spędzenia czasu.

Siłownia

Siłownia to nie tylko miejsce gdzie odbywają się treningi to także sposób na życie. Na siłowni można wypracować duże mięśnie ale również popracować nad redukcją, czyli pozbyciem się zbędnego tłuszczu. Nasza siłwonia oferuje podstawowy sprzęt do fitnessu i ćwiczenia parti mięśni. W skład siłowni wchodzą:

  • bieżnia do biegania
  • rower treningowy
  • atlas