Pełna oferta

Arkadia SPA

W budynku Arkadia SPA oferujemy Państwu 5 przytulnych i komfortowych pokoi. Wszystkie nasze pokoje wyposażone są w łazienki z prysznicem, suszarki do włosów, klimatyzację, a także w media: internet i telewizor z TV SAT. W części pokoi istnieje możliwość dostawki. Do dyspozycji naszych gości oddajemy duży monitorowany paking, przystosowany również dla autokarów.

Arkadia SPA oprócz noclegów oferuje również możliwość skorzystania z sauny, jacuzzi, basenu oraz masażu. Po szczegółowe informacje w tym zakresie prosimy o kontakt telefoniczny - aktualny numer telefonu znajduje się w dziale kontakt.

Arkadia SPA - sauna, basen, jacuzzi, sala bilardowa, jaskinia solna

Zapraszamy do odpoczynku i relaksu w naszym SPA. Jaskinia solna, sauna, czy jacuzzi umocnią zdrowie. Partia bilardowa z przyjaciółmi umili czas.

Ogród, patio oraz grill

Tuż za budynkiem w osłoniętym miejscu, znajduje się Patio gdzie możemy zorganizować spotkania integrujące przy grillu i chłodnym piwie lub jesienną porą przy grzanym winie.

Niewiele dalej znajduje się naprawdę duży, zadaszony grill. Bardzo dobre miejsce na przyjęcie prawie pod chmurką.

Hotel Arkadia

W budynku Hotel Arkadia oferujemy Państwu 14 przytulnych i komfortowych pokoi. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki z prysznicem, media: internet i TV SAT.

Restauracja, sala bankietowa - przyjęcia weselne, komunie, imieniny

W budynku znajdują się 2 klimatyzowane sale przyjęć mieszczące od 120 do 200 gości z estradą, nagłośnieniem i odpowiednimi rodzajami oświetlenia. Sale są doskonałym miejscem do biesiadowania jak również wykorzystywane jako sale do tańców.

Restauracja w Zajeździe "Arkadia" to najwyższa jakoś usług, to kwintesencja elegancji, wyszukanego smaku i dobrego stylu, dzięki czemu nadaje się idealnie zarówno na rodzinny obiad jak i biesiadę ze znajomymi. Nasi goście mogą skosztować najróżniejszych dań kuchni polskiej, spędzić kolacje przy świecach lub lampce wina. Do dań polecamy różnorodny wybór napoi zimnych jak i gorących uzupełniający każdy posiłek.

Monitorowany parking

Na terenie obiektu dla gości Zajazdu oraz SPA przygotowaliśmy monitorowany duży parking. Dostosowaliśmy go równie

Dla wygody naszych gości zapewniamy transfery z lotniska, stacji autobusowej i innych miejsc. Samochód jest przystosowany do przewozu 9 osób.